NAJAVA: Mladost dočekuje Oriolik

NAJAVA: Mladost dočekuje Oriolik

Nastavlja se užurbani ritam utakmica subota-srijeda-subota pa će se tako za dva dana u Ždralovima odigrati 27.kolo 3.HNL Istok u kojem će Mladost na Brdu dočekati NK Oriolik iz Oriovca. Nakon subotnje pobjede protiv Zrinskog 3:1 naša će momčad pokušati doći do druge uzastopne pobjede, i tako još više napredovati na tablici. Naši protivnici trenutno se nalaze na 12.mjestu sa samo dva boda manje od Mladosti. U prošlome kolu igrali su protiv Bjelovara te su podijelili bodove odigravši 1:1.

Bit će ovo 12.međusobni susret Mladosti i Oriolika, a zadnji je odigran u jesenskom dijelu kada je Oriolik pred kraj utakmice došao do pobjede 2:0. Što se tiče ukupnog omjera Mladost ima 4 pobjede, Oriolik je slavio isto toliko puta, dok su 3 utakmice završile bez pobjednika.

Što se tiče izostanaka Mladost neće moći računati na dvojicu igrača, zbog akumuliranih žutih kartona kolo će propustiti Roko Vučak i Adrijan Coha.

Djelitelj pravde u susretu protiv Oriolika bit će Marko Đurđek (Turčin), pomoćnici su Siniša Fajfarić (Varaždin) i Edvin Zobec (Strahoninec), dok će četvrti sudac biti Ivan Slunjski iz Varaždina.