25. kolo – NK Bedem VS NK Mladost 4:3

25. kolo – NK Bedem VS NK Mladost 4:3

Jučer je odigrano 25.kolo 3.HNL u kojem je naša momčad na vrlo teškom gostovanju u Ivankovu kod Bedema poražena u posljednjim trenucima susreta 4:3. Po vrlo hladnom vremenu odigrana je odlična utakmica u kojoj su na kraju domaćini sretno i spretno osvojila sva tri boda.

Igrala se 11.minuta utakmice kada je glavni sudac Krešimir Vidačić pad domaćeg igrača Vuksanovića okarakterizirao kao prekršajem za najstrožu kaznu, a siguran realizator za 1:0 bio je Goran Borko. Nakon tog zgoditka naša je momčad odigrala najbolje poluvrijeme ove sezone, te smo vrlo brzo došli do potpunog preokreta. U 22.minuti lopta je došla do Vrbanića koji s vrha šesnaesterca neobranjivo šalje loptu u mrežu za 1:1, a samo minutu kasnije nakon kornera najbolje se snašao Marin Nikolić koji zabija za preokret 1:2. Do kraja poluvremena naša je momčad povećala prednost u 39.minuti kada svoj prvijenac u ovoj sezoni postiže Marin Renić za 1:3. Na samom kraju prvog poluvremena dosuđen je još jedan kazneni udarac za Bedem, a ponovno je siguran bio Goran Borko za 2:3.

U drugom poluvremenu Mladost je kontrolirala utakmicu, te je u par navrata propustila dokrajčiti domaćine, dobre šanse za povećanje vodstva imali su Furmek i Sučić, ali rezultat se nije mijenjao. Kazna za promašaje stigla je u 76.minuti kada je hat trick upotpunio Borko svojim trećim zgoditkom na susretu za 3:3, a na samom kraju utakmice Ivan Bošnjak zaradio je drugi žuti odnosno crveni karton, što su domaćini iskoristili koji su preko Antuna Vuksanovića preokrenuli rezultat na konačnih 4:3.

BEDEM – MLADOST ŽDRALOVI 4:3 (2:3)
3.HNL Istok – 25.kolo
Stadion: Grac
Gledatelja: 150
Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek)

BEDEM: Anić, Babić, Smolčić, Borko, Validžić, Vuksanović, Mrdeša, Mauer, Koledić, Pintarić (od 53. Ujvari – od 63. Jagustin), Dubravac.

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Renić (od 79. Vučak) Nikolić, Vrbanić, Sučić, Furmek (od 80. Sabljić), Mlinarić, Trupac, Kosanović, Vinicius Muniz (od 73. Kočiš), Bošnjak.

Strijelci: 1:0 Goran Borko KU (11), 1:1 Matija Vrbanić (22), 1:2 Marin Nikolić (23), 1:3 Marin Renić (39), 2:3 Goran Borko KU (41), 3:3 Goran Borko (76), 4:3 Antun Vuksanović (90)

Ostali rezultati 25.kola :

Zrinski – Oriolik 0:1
Bjelovar – Čepin 2:1
Slavonija – Belišće 2:0
Vihor – Vukovar 1991 3:1
Marsonia – Sloga NG 3:0
Đakovo Croatia – Cibalia 1:1
Koprivnica – Slavija