NAJAVA: Gostovanje u Ivankovu

NAJAVA: Gostovanje u Ivankovu

U nedjelju je na rasporedu 25.kolo 3.HNL Istok u kojem će naša momčad otići na teško gostovanje u Ivankovo gdje će odmjeriti snage protiv Bedema. Nakon prošlotjedne podjele bodove protiv Vihora, naša je momčad u srijedu osigurala plasman u polufinale kupa savladavši Čazmu 5:2, i tako nastavila niz neporaženosti koji se sada produžio na već pet uzastopnih utakmica. Što se tiče našeg sljedećeg protivnik nogometaši Bedema su vrlo čvrsta momčad koja je u prvenstvu do sada izgubila samo šest puta, dok su na domaćem terenu vrlo učinkoviti gdje su samo jednom poraženi.

Bit će ovo šesti međusobni susret protiv Bedema, a posljednji je odigran u jesenskom dijelu natjecanja kada je u Ždralovima završilo 1:1, jedini pogodak za našu momčad postigao je Mile Sučić. U dosadašnjih pet utakmica naša je momčad ostvarila samo jednu pobjedu i to na posljednjem gostovanju u Ivankovu na samom kraju prošle sezone. Bedem je ostvario dvije pobjede, dok je isto toliko puta utakmica završila bez pobjednika.

Što se tiče izostanaka i jedna i druga momčad nastupit će kompletni, pa se tako očekuje vrlo dobra utakmica.

Djelitelj pravde u susretu protiv Bedema bit će Krešimir Vidačić (Osijek), prvi pomoćni Mario Jurić (Osijek), drugi pomoćni Aleksandar Vuzem (Našice), dok će četvrti sudac biti Dražen Matasović iz Đakova.