NK Mladost VS NK Čazma 5:2

NK Mladost VS NK Čazma 5:2

Na međunarodni praznik rada odigrano je četvrtfinale županijskog kupa u kojem je naša momčad na domaćem terenu savladala Čazmu 5:2 i tako osigurala plasman u polufinale kupa.

Na prvi pogodak čekala se 14.minuta kada je nakon greške gostujućeg vratara Grebenara lopta došla do Trupca koji nije imao težak zadatak poslati loptu u praznu mrežu za 1:0. Desetak minuta kasnije nakon lijepe akcije lopta je došla do Furmeka koji je zaobišao vratara i zatresao mrežu za udvostručenje prednosti na 2:0. Do kraja poluvremena Mladost je stvarala prilike, ali je nedostajalo koncentracije u završnici da se rezultat poveća. Kazna za promašaje stigla je u 38.minuti kada je nakon jedne od rijetkih kontri lopta došla do Tomaševića koji iz blizine savladava Srbljanovića za 2:1. Na samom kraju poluvremena Mladost je vratila prednost od dva gola razlike, nakon kornera lopta je došla do Nikolića koji glavom precizno gađa nebranjeni dio gola za 3:1.

Odmah na početku drugog dijela Sabljić s vrha šesnaesterca neobranjivo šalje loptu u mrežu za 4:1. Nakon toga došlo je do dosta zamjena u redovima naše momčadi, što su gosti iskoristili te na isteku sat vremena igre gostujući kapetan Kirin koristi neopreznost u domaćoj obrani te smanjuje rezultat na 4:2. Na samom kraju susreta nakon centaršuta Mlinarića svoj drugi pogodak na utakmici postiže Vedran Furmek za konačan rezultat 5:2.

MLADOST ŽDRALOVI – ČAZMA 5:2 (3:1)
NSBBŽ – Četvrtfinale kupa
Stadion: Brdo
Gledatelja: 150
Sudac: Stjepan Hruškar (Bjelovar)

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović (od 55. Đukanović), Vučak, Nikolić, Furmek, Mlinarić, Trupac, Kosanović, Kočiš (od 54. Biljan), Sabljić (od 54. Vujašković), Muniz Ribeiro (od 83. Knežević), Bošnjak (od 61. Pavlović)

ČAZMA: Grebenar (od 78. Tonković), Cecelja, Novaković, Tonković, Stjepanović (od 54. Kovačević), Kirin, Cvitković, Birt, Horvat, Grgić (od 29. Grcić), Tomašević

Strijelci: 1:0 Hrvoje Trupac (14), 2:0 Vedran Furmek (25), 2:1 Ivan Tomašević (38), 3:1 Marin Nikolić (45), 4:1 Ivan Sabljić (47), 4:2 Dario Kirin (60), 5:2 Vedran Furmek (87).

Ostali rezultati četvrtfinala kupa :

Bjelovar – Daruvar 7:0
Dinamo Predavac – BŠK Brezovac 4:0
Tomislav Berek – Lasta Gudovac 3:0