NAJAVA: Borba za polufinale

NAJAVA: Borba za polufinale

U srijedu je na rasporedu četvrtfinale županijskog nogometnog kupa u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati Čazmu i pokušati izboriti plasman u polufinale kupa. Nakon prošlotjedne podjele bodove protiv Vihora, utakmica u srijedu će svakako dobro poslužiti za nadolazeću prvenstvenu utakmicu u nedjelju u Ivankovu. Naš protivnik se natječe u međužupanijskoj ligi (Bjelovar-Koprivnica-Virovitica) gdje trenutno drže zadnje mjesto na tablici.

Put Mladosti do četvrtfinala :

NK Garić – NK Mladost Ždralovi 1:2

Put Čazme do četvrtfinala :

NK Čazma – NK Imsovac 11:0
NK Bilogorac – NK Čazma 1:4

Djelitelji pravde u susretu protiv Čazme :

Glavni sudac : Kristina Veljačić
1.pomoćni : Stjepan Hruškar
2.pomoćni : Graziano Višić

Utakmica počinje u 17h, a mi pozivamo sve naše navijače i simpatizere kluba da dođu podržati našu momčad, i da nas vode prema novoj pobjedi.