Omladinska škola: Mladost uvjerljiva protiv Varteksa

Omladinska škola: Mladost uvjerljiva protiv Varteksa

Jučer je odigrano 13.kolo 1.NL Sjever u kojem su naši mlađi uzrasti kadeti i juniori na domaćem terenu upisali pobjede protiv Varteksa.

Prvi su na teren izašli kadeti koji su u vrlo zanimljivoj utakmici u derbiju kola porazili Varteks 3:1. Mladost je već nakon prvog poluvremena zahvaljujući dvostrukom strijelcu Radoševiću imala prednost od dva gola razlike. U nastavku susreta pitanje pobjednika riješeno je nakon sat vremena igre kada je Skukan realizirao kazneni udarac za 3:0. Do kraja susreta gosti su uspjeli samo uljepšati poraz na 3:1.

Uspješni su bili i juniori koji su ostvarili sedmu uzastopnu pobjedu savladavši Varteks s visokih 5:1. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvog poluvremena kada je naša momčad vodila s visokih 4:0. U nastavku susreta Mladost je malo stala na kočnicu pa je gostujuća momčad još i dobro prošla. Dvostruki strijelci u pobjedi bili su Roko Vučak i Vedran Kočiš, dok se u listu strijelaca upisao još i Adrijan Coha.

 

Sljedeći vikend na raspored je novo kolo, a svi naši uzrasti će ići na gostovanje u Ludbreg gdje će odmjeriti snage protiv Podravine.