24. kolo NK Mladost – NK Vihor 0:0

U subotu je odigrano 24.kolo 3.HNL Istok u kojem je naša momčad odigrala susret bez pobjednika protiv drugoplasirane momčadi na tablici Vihora iz Jelisavca. Po vrlo jakoj kiši Mladost je kroz svih 90.minuta bila bolja momčad na terenu, ali su se gosti pomalo i sretno uspjeli obraniti, te su tako odnijeli bod  s kojim su puno zadovoljniji.

U prvom poluvremenu Mladost je od početka pritisnula goste na njihovoj polovici, ali tek prva prava šansa stigla je 21.minuti kada je nakon prodora Mlinarića lopta došla do Furmeka koji s vrha šesnaesterca puca, ali njegov udarac nogom brani gostujući vratar Banović. Do kraja poluvremena nije bilo previše uzbuđenja, pa se na predah otišlo netaknutih mreža.

U nastavku utakmice igralo se samo na jedan gol, i to onaj gostujući, Mladost je nastavila dominirati te stvarati šanse, ali nije bilo preciznosti u završnici akcija. Gosti su se koncentrirali na obranu, te su rijetko kada prešli preko centra. Prava dominacija viđena je u posljednjih 25.minuta utakmice kada je naša momčad stvorila nekoliko izglednih prigoda, međutim Trupac u dva navrata, te Mlinarić, Sučić i Kočiš nisu uspjeli poslati loptu u mrežu, pa je samim time utakmica završila podjelom bodova 0:0.

Sljedeću utakmicu naša momčad igra već u Srijedu kada u sklopu Četvrtfinala županijskog kupa na Brdo dolazi Čazma.

MLADOST ŽDRALOVI – VIHOR 0:0