NAJAVA: U Ždralove dolazi NK Vihor

NAJAVA: U Ždralove dolazi NK Vihor

U subotu je na rasporedu 24.kolo 3. HNL Istok u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati drugoplasiranu momčad na tablici NK Vihor iz Jelisavca. Nakon prošlotjedne pobjede na gostovanju u Požegi, naša će momčad pokušati doći do treće uzastopne pobjede, što neće biti niti malo lagan zadatak. Naši sljedeći protivnici su novaci u ovoj ligi, te se nalaze na visokom drugom mjestu, igraju vrlo dobar nogomet, a i podatak da su četvrti najbolji gost lige treba shvatiti maksimalno ozbiljno.

Bit će ovo tek drugi međusobni susret protiv Vihora, a jedini do sada odigran u Jelisavcu u jesenskom dijelu (9.kolo 3.HNL Istok) kada je naša momčad poražena s visokih 4:1, jedini pogodak za našu momčad postigao je Mile Sučić.


Djelitelji pravde u susretu protiv Vihora bit će sudačka četvorka iz Varaždina. Glavni sudac je Ivan Slunjski, pomoćnici Bruno Premužaj i Miro Hantak, dok će četvrti sudac biti Filip Hirš.

Utakmica počinje u 17h, a mi pozivamo sve naše navijače i simpatizere kluba da dođu podržati našu momčad, i da nas vode prema novoj pobjedi.