Omladinska škola: Samo Juniori uspješni

Omladinska škola: Samo Juniori uspješni

Prošli vikend svoje utakmice su odigrali i naši mlađi uzrasti.

Jedinu pobjedu ostvarili su naši juniori koji su na gostovanju u Koprivnici u ludoj utakmici savladali istoimenog domaćina 5:4. Dvostruki strijelac za Mladost bio je Roko Vučak, dok su se u listu strijelaca upisali još Martin Buzuk, Dejan Vujašković i Antonio Đuričić. Juniori su tako ostvarili šestu uzastopnu pobjedu, te su produžili niz neporaženosti na devet utakmica.

Kadeti su na gostovanju u Koprivnici poraženi s minimalnih 1:0, dok su mlađi uzrasti poraženi na domaćem terenu od Varaždina.

Ovaj vikend na rasporedu je novo kolo, početnici, mlađi pioniri i pioniri će na gostovanje u Čakovec kod Međimurja, dok juniori i kadeti ovaj tjedan neće igrati.