22. kolo NK Mladost – NK Koprivnica 3:0

22. kolo NK Mladost – NK Koprivnica 3:0

Utakmica 22.kola kola donijela je Mladosti nešto lakši izazov, jer je na Brdo došla posljednjeplasirana momčad prvenstva NK Koprivnica. Od prve do zadnje minute naša je momčad dominirala, te je stvarala priliku za prilikom, ali su se gosti uspješno branili u prvom dijelu, pa je rezultat nakon prvih 45.minuta iznosio 0:0. U nastavku susreta nastavila se opsada gostujućeg gola, a naplata za odličnu igru stigla je u 72.minuti kada je Matija Vrbanić izveo prekid nakon kojeg Mile Sučić glavom neobranjivo šalje loptu u mrežu za 1:0. Nakon tog zgoditka naša je momčad konačno prodisala, dok su gosti očekivano pali, i bilo je pitanje vremena kada će još koja lopta odsjesti u mreži gostujućeg vratara Slukića. Igrala se 82.minuta kada je nakon pravog malog flipera u gostujućem šesnaestercu Roko Vučak sjajno pogodio donji lijevi kut za povećanje prednosti na 2:0. Do kraja susreta viđen je još jedan zgoditak, u sudačkoj nadoknadi konačan rezultat utakmice postavio je Boško Kosanović.

MLADOST ŽDRALOVI – KOPRIVNICA 3:0 (0:0)
3. HNL ISTOK – 22. kolo
Stadion: Brdo
Gledatelja: 150
Sudac: Stjepan Barišić (Osijek)

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Vrbanić, Bošnjak, Furmek (od 82. Buzuk), Kosanović, Sabljić (od 67. Vučak), Sučić, Trupac, Vinicius Muniz Ribeiro (od 85. Markuz), Nikolić, Renić.

ĐAKOVO CROATIA: Slukić, Tucaković, Tuba, Jagrinac, Azenić (od 78. Šarlija), Hamzey, Kranclbinder (od 80. Šumiga), Hajdinjak, Halavuk (od 87. Dodik), Filipović, Jovanovski.

Strijelci : 1:0 Mile Sučić 72′, 2:0 Roko Vučak 82′, 3:0 Boško Kosanović 90+2′