NAJAVA: Na Brdo dolazi Koprivnica

NAJAVA: Na Brdo dolazi Koprivnica

U subotu je na rasporedu 22.kolo 3. HNL Istok u kojem će naša momčad na domaćem terenu dočekati susjeda sa sjevera NK Koprivnica. Nakon osvojenog prošlotjednog boda u Slavonskom Brodu, naša će momčad pokušati doći do nove pobjede. Koprivnica se trenutno nalazi na posljednjem mjestu, a u proljetnom dijelu natjecanja još nisu pobijedili.

Bit će ovo 16. međusobni susret protiv Koprivnice, a zadnji je odigran u Koprivnici u jesenskom dijelu (7.kolo 3.HNL Istok) kada je naša momčad poražena 4:1, a jedini pogodak za Mladost postigao je Marjan Dodaj. U službenim međusobnim susretima naša je momčad ostvarila 7 pobjeda, četiri utakmice završile su podjelom bodova, dok je isto toliko puta Koprivnica bila bolja.

Što se tiče izostanaka Mladost neće moći računati na Vedrana Mlinarića koji je u zadnjem kolu dobio žuti karton, pošto mu je to treći akumulirani morat će propustiti ovu utakmicu.

Djelitelj pravde u susretu protiv Koprivnice bit će Stjepan Barišić iz Osijeka, pomoćnici Dino Galinec i Leo Knežević dolaze iz Našica, dok četvrti sudac Marko Vukušić dolazi iz Osijeka.

Utakmica počinje u 16:30h, a mi pozivamo sve naše navijače i simpatizere kluba da dođu podržati našu momčad, i da nas vode prema novoj pobjedi.