Omladinska škola (rezultati)

Omladinska škola (rezultati)

Prošli vikend svoje utakmice su odigrali i naši mlađi uzrasti.

Juniori nastavljaju s odličnim igrama, te su na domaćem terenu savladali Viroviticu 3:1 i tako nastavili niz neporaženosti koji sada traje već osam utakmica. Dvostruki strijelac u pobjedi bio je Vedran Kočiš, dok se u listu strijelaca upisao Antonio Đuričić.

Najuvjerljiviji su bili kadeti koji su s visokih 5:1 pobijedili Viroviticu i tako skočili na četvrto prvenstveno mjesto. Do pobjede su došli i početnici koji su na gostovanju kod Ivančice poslije preokreta osvojili tri boda. Poraze su upisali mlađi pioniri 3:2, a pioniri su izgubili 2:1.

Sljedeći vikend na rasporedu je novo kolo, početnici, mlađi pioniri i pioniri će u Ždralovima dočekati NK Varaždin, dok će kadeti i juniori svoje utakmice odigrati na gostovanju u Koprivnici protiv istoimenog domaćina.