21. kolo NK Marsonia VS NK Mladost 0:0

21. kolo NK Marsonia VS NK Mladost 0:0

Protekla subota donijela je našoj momčadi put na teško gostovanje u Slavonski Brod protiv Marsonije. Sudeći po vrlo malom broju šansi s jedne i druge strane ostaje ipak zaključiti kako je podjela bodova na Stadion uz Savu najpravedniji rezultat. Tako je naša momčad nastavila s dobrim igrama u gostima, te su već drugu utakmicu zaredom sačuvali svoju mrežu netaknutom.

Najbolju prigodu na susretu Mladost je imala u 16.minuti kada je nakon prekida lopta došla do Marina Nikolića koji s 11 metara šalje loptu malo iznad gola. Do kraja poluvremena vrijedi istaknuti šansu domaćina, udarac Karla Baričevića s vrha šesnaesterca obranio je Kristijan Srbljanović.

Na početku drugog dijela Mladost je imala dvije prigode preko Marija Markuza i Matije Vrbanića, ali nije bilo preciznosti u završnici, pa se rezultat nije mijenjao. Do kraja susreta do vodstva su mogle doći obje momčadi, prvo je Hrvoje Trupac u 85.minuti s dvadesetak metara poslao loptu u same rašlje, ali siguran pogodak spriječio je domaći vratar Ajdin Memović, dok na drugoj strani udarac Ante Gudelja u samoj završnici nije previše ugrozio gostujući gol. Tako je utakmica završila podjelom bodova 0:0.

MARSONIA – MLADOST ŽDRALOVI 0:0
3. HNL ISTOK – 21. kolo
Stadion: Uz Savu
Gledatelja: 150
Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek)

MARSONIA: Memović, Čanić, Mišić, Balentović, Rosandić, Gudelj, Sivrić (od 52. Katanić), Begić, Baričević (od 81. Dančević), Radić, Cvitković (od 70. Grgić)

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Vrbanić (od 90. Biljan), Renić, Bošnjak, Markuz (od 62. Buzuk), Mlinarić, Kosanović, Sabljić (od 86. Vučak), Nikolić, Sučić, Trupac.

Strijelci : –