Juniori uspješni u Bjelovaru

Juniori uspješni u Bjelovaru

U nedjelju je na rasporedu bilo 10.kolo 1.NL za Juniore gdje je naša momčad u derbiju savladala Bjelovar u gostima 4:3.

Mladost je već u drugoj minuti došla u prednost kada je Roko Vučak neobranjivo poslao loptu u mrežu, a do kraja poluvremena Antonio Đuričić udvostručio je vodstvo na 0:2.  Nakon toga domaćini su zaigrali bolje, te su zahvaljujući dvostrukom strijelcu Stjepanu Mamiću poravnali rezultat na 2:2. Na isteku sat vremena igre Mladost je ponovno došla u vodstvo, svoj drugi pogodak na utakmici postigao je Roko Vučak. Igrala se 68.minuta utakmice kada je domaći igrač Mate Perčec nespretno reagirao, te je poslao loptu u vlastitu mrežu za 2:4. Do kraja susreta Bjelovar je uspio samo ublažiti poraz, igrala se 80.minuta utakmice kada je konačan rezultat utakmice postavio Stefan Pazdrijan.

Mladost je tako upisala šestu prvenstvenu pobjedu, i usput nanijela prvi poraz Bjelovaru.

Bjelovar – (Tomić, Lučić, Perčec, Pranjić, Blažic, Beljan, Mamić, Nikšić, Kušenić, Legčević, Barešić, još su igrali : Senjan, Đipalo i Pazdrijan)

Mladost – (Vranić, Vujašković, Vučak, Buzuk, Nikolić, Vidojević, Coha, Kočiš, Pranjić, Pavlović, Đuričić, još su igrali : Coha, Tepeš)

Strijelac – 0:1 Roko Vučak 2′, 0:2 Antonio Đuričić 35′, 1:2 Stjepan Mamić 40′, 2:2 Stjepan Mamić 57′, 2:3 Roko Vučak 63′, 2:4 Mate Perčec – ag 68′, 3:4 Stefan Pazdrijan 80′

 

Sljedeću utakmicu Juniori igraju 07.04. kada u Ždralove dolazi NK Virovitica.