18.KOLO – NK MLADOST VS NK ČEPIN 2:0

18.KOLO – NK MLADOST VS NK ČEPIN 2:0

Crveno crni već u prvim minutama visoko napadaju goste iz Čepina što će rezultirati ranim pogotkom domaćina. Igrala se 22.minuta utakmice kada je Vedran Kočiš izborio prekršaj u opasnoj zoni, a odgovornost je preuzeo Vedran Mlinarić koji je s 25 metara neobranjivo poslao loptu u same rašlje za 1:0. Šansu za povećanje prednosti Mladost je imala pred kraj poluvremena kada je Kočiš nakon odličnog prodora Muniza glavom poslao loptu pored gola. U nastavku susreta gosti izlaze odlučniji, ali bez ozbiljnih prigoda. Pitanje pobjednika riješeno je u 64.minuti kada na Munizov centaršut Hrvoje Trupac iz blizine posprema loptu u mrežu nemoćnog vratara Kordića. Do kraja susreta Mladost se zadovoljila stečenim vodstvom, te su zatvorili sve prilaze golu, pa se rezultat više nije mijenjao.

Iduću subotu na rasporedu je županijski derbi, u sklopu 19.kola Mladost će otići na gostovanje u Bjelovar.

Ostali rezultati 18.kola :

Oriolik – Slavija 0:2
Belišće – Sloga NG 4:2
Vukovar 1991 – Cibalia 0:0
Zrinski – Bjelovar 0:1
Bedem – Đakovo Croatia 2:1
Vihor – Marsonia 2:0
Slavonija – Koprivnica 1:0