Nesretan poraz u Vinkovcima

Jučer je naša momčad na gostovanju u Vinkovcima u sklopu 17.kola 3.HNL Istok nesretno poražena od Cibalije u posljednjim sekundama utakmice.

Igrala se druga minuta utakmice kada smo došli u vodstvo zahvaljujući Hrvoju Trupcu, a samo dvije minute kasnije domaćini su izjednačili preko Benjamina Ždinjaka. U 28.minuti Cibalia dolazi do potpunog preokreta kada Mate Bajić šalje loptu u mrežu Kristijana Srbljanovića. Naša je momčad u 38.minuti ostala s igračem manje, kada je drugi žuti, odnosno crveni karton zaradio Ivan Sabljić. U drugom poluvremenu smo poravnali na 2:2,  igrala se 72.minuta kada je Vedran Kočiš srušen u domaćem šesnaestercu, a siguran realizator kaznenog udarca bio je Matija Vrbanić. Duboko u sudačkoj nadoknadi Cibalia dolazi do pobjede kada Dominik Dogan neobranjivo šalje loptu u mrežu za 3:2.

Sljedeća prvenstvena utakmica na rasporedu je u subotu 16.03. kada u Ždralove dolazi drugoplasirani Čepin.